Hadrový panák přehled

Hadrový panák https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366004/handrova-babika-pwb-366004.jpg 4 3032 3032

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby… Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Ragdoll , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hadrový panák. Přihlašte se a napište ho.

Pajulk
14.05.2024 5 z 5

Mě to bavilo. Oddechovka a potřebovala jsem další díl.

Rapeh
25.04.2024 2 z 5

Poslouchala jsem audioknihu a musela si vzít k ruce klasickou knihu jelikož jsem měla pocit že mi chybí kapitoly. Musím uznat že jsem měla v ruce jak horší tak ale i lepší krimi.

Daduna
21.04.2024 2 z 5

Oddechovka, nic náročného, spletitého a něco z čeho bych nemohla spát mi opravdu nenabídla. Za mě nudná šeď. Dočetla jsem protože knihu za každou cenu dočítám, ale autorovi už asi šanci nedám.

Ani slovo, Někdo klepe a další knižní novinky (28. týden)

10.07.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

14.09.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (srpen)

15.08.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Hadrový panák v seznamech

v Právě čtených71x