Vládce hvězdné oblohy přehled

Vládce hvězdné oblohy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519953/bmid_vladce-hvezdne-oblohy-652eaaac3d040.jpg 5 80 80

Handlíř série

Handlíř série

3. díl

I PADOUCH MŮŽE MÍT DOBRÉ SRDCE Než se stal Handlířem a potkal svou lásku Callypso, byl Desmond Flynn jen nemanželským synem prosté písařky. Své magické schopnosti musel před ostatními skrývat, jenže Jinosvět je kruté místo, kde se slabost neodpouští, a proto s ním jednali jen o málo lépe než s otrokem. A s jeho matkou zrovna tak. Desmond strávil dětství na Arestysu, nejchudším ostrůvku Říše, a pro zbytek Jinosvěta byl obyčejná, bezmocná víla. Osud s ním však měl jiné plány a zavedl ho z hlubokých jeskyní přes zločinné podsvětí Barbosu a bitevní pole na hranici Říše dne až k chodbám paláce v Somnii a uličkám velkoměst na Zemi. Tohle je příběh Desmonda Flynna. Muže, který vzešel z ničeho a stal se vládcem hvězdné oblohy, aby zachránil nejen sebe a svůj lid, ale taky jednu nešťastnou dívku, kterou mu hvězdy přiřkly... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

The Emperor of Evening Stars , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vládce hvězdné oblohy. Přihlašte se a napište ho.

ivka7708
17.05.2024 5 z 5

So svojimi 230 stranami to bola taká jednohubka. Čítala som ju asi pol roka po dočítaní trilógie a vrátilo ma to do deja s rovnakým nadšením. Prvá časť knihy sa zameriava na Desmondov život pred Callie. Nemyslím, že by sa tam objavili nejaké zásadne nové informácie. V útržkoch Desmondovho života sa vraciame do chvíľ, o ktorých sme už čítali v pôvodnej sérii, len to máme z prvej ruky. Pomáha to trochu pochopiť ako sa z Desmonda stala osoba akou je.
V druhej časti sa už dostávame do obdobia s Callie. Táto časť sa zameriava výhradne na ich vzťah z Desmondovho pohľadu a ja to milujem! Kto má rád rozprávanie aj z mužskej perspektívy tak ten si príde na svoje. Desmond si týmto upevnil svoje postavenie medzi mojimi obľúbenými kniznými boyfriendmi
Myslím, že keby som knihu čítala hneď po dočítaní Temnej Harmonie, tak by som si ju neužila tak, ako keď som medzi nimi mala pauzu.

denniys
19.03.2024 5 z 5

Bála jsem se, že se bude jednat o přepis prvního dílu z pohledu Handlíře, něco jako u Půlnočního slunce a mooc mě potěšilo, že tomu tak není..
Tento díl je naprosto výborný a skvěle doplňuje sérii..

jitka_dankova
17.02.2024 5 z 5

Dívat se na přečtenou fantasy sérii pohledem mužské postavy může být osvěžující a milé. Tady jsem byla ráda za příběh o vzniku přátelství s Malachiášem a příběh pomsty za smrt Handlířovy matky. Příběh vztahu s Callypso pro mne ztratil něco ze svého kouzla, kterým mne dostal, když jsem jej četla poprvé. Ale i tak nelituji čtení této doplňkové knihy.

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Kniha Vládce hvězdné oblohy v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech5x