Park ozvěn přehled

Park ozvěn https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4962/bmid_park-ozven-g8M-4962.jpg 5 212 212

Právě s takovou situací se musí vyrovnat Harry Bosch. V roce 1993 byl přesvědčen, že pro dopadení vraha mladičké Marie Gestoové udělal vše, co bylo v jeho silách. Navzdory veškeré snaze tenkrát neuspěl a z nevyřešeného případu se pro něj stala profesionální černá můra. Vše se změní v okamžiku, kdy mu okresní státní zástupce sdělí, že byl dopaden dvojnásobný vrah, který je ochoten doznat se k několika dalším vraždám - mimo jiné i k vraždě Marie Gestoové. Bosch naslouchá doznání muže, jehož hledal a nenáviděl dlouhých třináct let. A právě tehdy si uvědomí, že v roce 1993 přehlédl stopu, která ho mohla dovést k vrahovi Marie Gestoové - a následně zabránit devíti dalším vraždám. Bosch tak musí svádět boj na dvou frontách: ve dne je nucen přemáhat vztek a nezaujatě poslouchat arogantního masového vraha, který je mu bytostně odporný, a v noci bojuje s vlastními výčitkami a svědomím. Není divu, že se celá jeho profesionální čest a integrita začínají rychle rozpadat...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

Echo Park , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Park ozvěn. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
29.08.2023 5 z 5

V oddělení odložených/nevyřešených případů se vyskytuje jeden, který se Harrymu nepodařilo dotáhnout do konce a usvědčit vraha. A k vraždě se přiznává někdo úplně jiný - a není to hlavní podezřelý. Na tomto pozadí vytvořil autor spletitý thriller plný tajemných vztahů, které nelze na první pohled rozpoznat. Ale na to má autor hlavního hrdinu, aby čtenáři osvětlil, jak to v LA chodí zejména mezi sériovými vrahy, policisty, prokurátory.

Luigi1
20.02.2023 5 z 5

Výborně napsaná kniha plná napětí zvratů to se mi líbí

Hana62
07.11.2022 3 z 5

Na mě moc překombinované. Některé zápletky chtěly víc propracovat, některé postavy neuvěřitelné, za mě jeden díl stačil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2006 - Los Angeles Times Book Prize (Mystery/Thriller)

Kniha Park ozvěn v seznamech

v Právě čtených1x