Ztracené světlo přehled

Ztracené světlo https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4966/ztracene-svetlo-4966.jpg 5 173 173

Detektiv Harry Bosch byl už natolik znechucen nekonečným bojem s byrokracií a pokrytectvím v LAPD, že za sebou práskl dveřmi a tím ukončil svou policejní kariéru. Pro věčného rebela je ale výslužba nekonečnou nudou, a tak se Harry rozhodl využít čerstvé licence soukromého detektiva a vyšetřit jeden z případů, jejichž spisy si odnesl z kanceláře. Jedná se o zapomenutou vraždu zaměstnankyně hollywoodského filmového studia, do jejíhož vyšetřování Harry před lety krátce zasáhl. Nyní má mnohem těžší pozici: bez policejního odznaku mu zůstávají mnohé dveře zavřené a občas čelí otevřenému výsměchu či pohrdání. Přesto všechno trpělivě sleduje krvavou stopu, která vede od dívčiny mrtvoly k záhadně zmizelé počítačové expertce FBI, dvěma zastřeleným policistům – a nakonec ke zjištění, že v pozadí celého případu stojí organizace vlivnější než hollywoodští magnáti a bezcitnější než losangeleská policie. Teď jde jen o to, jestli tihle lidé Harrymu dovolí, aby pátrání ve zdraví dokončil...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Domino

Lost Light , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracené světlo. Přihlašte se a napište ho.

items
21.02.2024 5 z 5

Obdivujem ako v tak relatívne tenkých knižkách (oproti niektorým súčasným detekívnym buchlám) dokáže Connelly nájsť miesto pre skvelý príbeh, atmosféru mesta a charaktery postáv.
Plný počet!

VendulaB
20.11.2023 5 z 5

Výborná klasická americká detektivka, která má všechno, co od ní může čtenář očekávat. Četbu jsem si užila, zbytečné mi přišly jen poslední 2 stránky. Na druhé straně jsem teď hodně zvědavá, jak se bude série vyvíjet.

playada
02.07.2023 5 z 5

Po Harry Hallovi další sympatický detektiv s tímto křestním jménem.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Ztracené světlo v seznamech