Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání) přehled

Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání) https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265924/bmid_harry-potter-a-kamen-mudrcu-IRs-265924.jpg 5 751 751

Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye. Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a podstoupí souboj se zloduchem Voldemortem...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Harry Potter and the Philosopher's Stone: Illustrated Edition , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání). Přihlašte se a napište ho.

Sitting-Bull
10.02.2024 5 z 5

Nádherné ilustrace posouvající úžasný příběh ještě na vyšší level.

kopeceli
04.02.2024 5 z 5

Příběh sám je naprosto úžasný, čtivý, zajímavý. Vyústění mi opět udělalo nezřízenou radost, i když už jsem knihu četla podruhé.
V tomto vydání zvlášť oceňuji překrásné ilustrace, ten chlap je skutečný mistr! Požitek ze čtení je tak dokonalý.

marketa3815
29.01.2024 5 z 5

Mladší dcera četla v 9 letech a z prvních dvou dílů byla nadšená, třetí díl zvládla ještě celkem bez problémů, ale 4. díl už ji potrápil svým rozsahem. Kapitoly jsou pro tak malé děti moc dlouhé a rozsah až gigantický, a to už má přečteno 270 knížek. Knihy se jí líbily, první dva díly nejvíc, ty další 2 už trochu méně. Z ilustrací je unešená. Pátým dílem zatím pokračovat nebude.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2015 - Kniha roku Databazeknih.cz (Obálka roku)

Kniha Harry Potter a Kámen mudrců (ilustrované vydání) v seznamech

v Právě čtených31x