Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích přehled

Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72570/harry-potter-5-7-box-posledni-tri-r-65167acfe2b23.png 5 306 306

Harry Potter série

Dárkové balení posledních tří dílů Harryho Pottera (1. vydání v této úpravě). V prodeji pouze jako komplet (3 brožované svazky v kartonové krabici). Tento komplet obsahuje samostatně neprodejné svazky: Harry Potter a Fénixův řád (ISBN 978-80-00-02246-8); Harry Potter a princ dvojí krve (ISBN 978-80-00-02247-5); Harry Potter a relikvie smrti (ISBN 978-80-00-02248-2).... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích. Přihlašte se a napište ho.

slay_girl
07.01.2024

Skvělá série. Jedna z mích oblíbených serií, dobrodružná, napínavá, vtipná a romantická .
Doporučuji.

danny_21
14.07.2022 4 z 5

Poslední 3 roky kouzelnických dobrodružství v nejznámějším čarodějném hradě. Stejně jako stárnul Harry i autorka se posunovala od dětského podání až k temnějším stránkám. Propracovaný příběh, postavy, pro milovníky fantasy nutnost - jednotlivé díly jsem hodnotil samostatně, jako celek - 80 %

DarkAvenger
19.07.2021 5 z 5

Sbírka posledních tří dílů o HP je více dospělejší a dobro už zde za každou cenu nevítězí ale o to víc mě to bavilo číst. Doporučuji těm co jim tyhle díly chybí ve sbírce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Harry Potter 5–7 (box) – Poslední tři roky v Bradavicích v seznamech

v Právě čtených3x