Trest a smrt přehled

Trest a smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287531/mid_trest-a-smrt-ZEj-287531.jpg 4 53 53

Harry Svensson série

Harry Svensson je úspěšný novinář s dobře utajovanou zálibou v sadomasochistických sexuálních praktikách. Rozhodne se pověsit novinářskou kariéru na hřebík, otevřít si restauraci v jižním Švédsku a užívat si života. Jedné noci náhodou objeví zavražděnou ženu, s odhalením vraha ale policii pomoct nedokáže. Zanedlouho dojde k další vraždě. Tentokrát váže Harryho k mrtvé ženě tajemství, které se rozhodne před policií tajit, aby nebyl podezřelý. Někdo však jeho tajemství zná a on musí jednat rychle, aby zabránil prozrazení i další vraždě.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Straffa och låta dö , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trest a smrt. Přihlašte se a napište ho.

Česneksmedem
23.06.2023 4 z 5

Rozhodně ne úplně běžný námět v detektivce, který je zde podáván docela decentně. Důvody pachatele k takovému jednání jsou ale stále stejné - výchova v mládí. Krev zde netekla jako řeka na jaře, takže celkem pohodové čtení s méně tradičním závěrem.

Eicherik
09.11.2018 4 z 5

Přiznám se, že jsem čekal pikantnější příběh. Začátek byl na můj vkus moc zdlouhavý a celkově mi připadá, že je v knize spousta hluchých míst. Přesto jsem rád, že jsem si tento thriller přečetl, jen ještě nevím, jestli se pustím do dalšího dílu.

Anne95
26.08.2017 5 z 5

Knížka mě velmi zaujala a těším se na další příběhy tohoto nevšedního novináře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trest a smrt v seznamech