Harry Trottel a kámen MUDr. Tse přehled

Harry Trottel a kámen MUDr. Tse https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5117/bmid_harry-trottel-a-kamen-mudr-tse-Fv4-5117.jpg 2 375 375

Harry Trottel série

Parodie na Harryho Pottera a Kámen mudrců, zcela za hranicemi dobrého vkusu, o něco delší než předloha. Ve Velké Británii super úspěšná série byla pro Čechy upravena, ale domníváme se, že je ještě mnohem veselejší. Ne že bychom neměli Pottera rádi, ale mnoho věcí je v té legendě podivných. Například: jak by mohli trápit chudáci mudlové největšího čaroděje? Kde se bere tolik sov? Viděl by opravdu předpubertální Potter v lucidním zrcadle své rodiče? A tak dále.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Trottel a kámen MUDr. Tse. Přihlašte se a napište ho.

KajusaKil
29.03.2024 3 z 5

Zvažovala jsem i 4*, ale nelíbí se mi vizuální zpracování knih této série. Potter ságu miluji, ale tohle je opravdu vtipné a dobře zpracované.

uzivatel83509
02.02.2024 1 z 5

Knihu jsem měla problém vůbec dočíst do konce. Čekala jsem parodii, že se pobavím... ehm, bohužel - celkový můj dojem z knihy : občas trapné, většinou nudné, ztráta času..

vercatko20
26.02.2023 odpad!

No to byla neuvěřitelná pí*ovina. Někdo vykrade světoznámý a oblíbený dílo a udělá z něj frašku. Ano, to je definice parodie. Ale tohle nebyla parodie, tohle byla kolosální trapnost. Nebylo to vtipný, nebylo to ani úsměvný. Bylo to prostě jen hloupý. Vůbec nechápu autorčino (dle předmluvy) sebevědomí, že to bude trhák :)) Tohle vydat a ještě si to obhajovat, to chce fakt odvahu. Anebo prostě absenci soudnosti. Hnůj.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Harry Trottel a kámen MUDr. Tse v seznamech

v Právě čtených1x