Zveď ma na úsvite přehled

Zveď ma na úsvite https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94511/zved-ma-na-usvite-94511.jpg 4 335 335

Hathawayovi série

Pokračovanie hathawayovskej série (prvá časť Do polnoci moja). Po prekonaní šarlachu si Winnifred Hathawayová stanovila dva životné ciele: znova chce byť taká silná a zdravá ako pred chorobou a chce vedieť, či ju Kev Merripen ľúbi tak veľmi ako ona jeho...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Seduce Me at Sunrise , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zveď ma na úsvite. Přihlašte se a napište ho.

Ewe291
09.10.2023 4 z 5

Tu sa otocili role. Ako pri Camovi a Amelii tam bola tvrdohlava Amelia, tak tu bol tvrdohlavy Kev. Nastastie s nim mala Win trpezlivost a sla si za svojim. V tejto serii mam rada to, ze sa tu objavuju aj postavi z inych serii za co som velmi vdacna. Ale ku Kevovo a Win on sa bal ze jej ublizi a odhanal ju od seba ale nakoniec "dostal rozum" a vsetko dobre dopadlo.

Senza Jenka
08.08.2023 4 z 5

Merripen je zatvrzelý trouba. Spojení s Camem bylo celkem nasnadě a záležitost s doktorem byla trochu laciná. Win byla super - ta zapálená skříň mě vážně vzala :D

haWranka
12.04.2023 3 z 5

Tenhle díl se mi líbil o něco víc než ten předchozí. Hlavní hrdinové mi byli většinou sympatičtí, děj taky rychle ubíhal a párkrát jsem se i zasmála. Také mě čtení navnadilo na další díl a to se mi na knížkách od Lisy Kleypas také líbí (chytrý obchodní tah:).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zveď ma na úsvite v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x