Kovboj se žení přehled

Kovboj se žení https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25636/kovboj-se-zeni-25636.jpg 4 37 37

Hawk's Way Family série

Carter a Desirée od sebe navzájem cosi chtějí. Carter hledá místo, kde by se mohl usadit, a Desirée zase muže, který by ji ochránil před nenávistí bývalého manžela. Jeden druhému však mohou dát mnohem víc... tak tohle říká stručná anotace. Každý z nich má svoje trauma - Carter mrtvou ženu a dítě, Desirée násilnického muže.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Cowboy Takes a Wife , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kovboj se žení. Přihlašte se a napište ho.

narisa
14.07.2021 4 z 5

Moc pěkný příběh nevlastního Faronova bratra. Carter získal mé sympatie, byl skvělý otec. Nechápu, když někdo řeší, jestli je dítě jeho dle krve, stejně záleží hlavně na výchově. Všimla jsem si, že v celé sérii je téma dětí velice důležité. Velmi doporučuji.

havrmoni
11.07.2017 5 z 5

Hezký příběh,bohužel na tak málo stránkách nedostatečně rozvinutý. Postavy se smutnou a tragickou minulostí by zasloužily více prostoru. Hrdinka u mě ke konci ztrácela sympatie,díky své umanutosti. Chtěla svůj problém vyřešit manželem a když on ho chtěl řešit,tak mu neříkala všechno a vystavila se i riziku. Ale to je možná tím nedostatečným rozvinutím postav.

moudivlacek
17.08.2016 3 z 5

Hezká harlekýnka - nenávidím muže, který si vybíjí zlost na ženě, a obdivuji muže, který ženu chrání a dokáže i přijmout za své cizí dítě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kovboj se žení v seznamech

v dalších seznamech2x

harlekýnky