Rančer a bohatá dívka přehled

Rančer a bohatá dívka https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90311/rancer-a-bohata-divka-90311.jpg 4 35 35

Hawk's Way Family série

Candy Baylorová se chce stůj co stůj naučit všechno o šlechtění a chovu koní. Učitelem z nejpovolanějších je nejlepší rančer v okolí, mužný Garth Whitelaw. Candy je přesvědčena, že ty doby, kdy do něj byla v sedmnácti zblázněná, jsou dávno pryč. Stará láska však nerezaví….

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Wrangler and the Rich Girl , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rančer a bohatá dívka. Přihlašte se a napište ho.

narisa
14.07.2021 5 z 5

Čtvrtý díl o Garthovi a Candy je můj nejoblíbenější (spolu s sedmým dílem o jejich dceři Caellen a Samovi). Garth je prostě mému srdci nejbližší. Opravdu těžce nesl to, co provedla jeho matka, ale nakonec věnoval Candy důvěru. Candy ho prostě udolala. Vřele doporučuji. Super je, že dva synové a dcera tohoto páru se objevují jako hlavní hrdinové v šestém, sedmém a osmém díle.
Jinak souhlasím s havrmoni, že poněkud překladatelsky nezvládli odpovědní lidé jména hlavních aktérů celé série - často dochází k přejmenování a to nesmyslně.

jinbr
14.04.2020 4 z 5

Klasika

havrmoni
11.07.2017 5 z 5

Další pěkný díl. Jen já asi mám nějaký šum ve jménech. Opět jiné jméno hrdinky,v minulém díle se představila jako Liz a teď je to Candy. A mám obavu,že to bude i v příštím.Ve třetím díle se na slavnosti Belindě připomínala žena s jizvou na tváři jako Carol Dawsonová,ale v anotaci je Desiree. Mám v tom opravdu zmatek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rančer a bohatá dívka v seznamech

v dalších seznamech2x