Šelma přehled

Šelma https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87309/mid_selma-87309.jpg 4 183 183

Hector Cross série

Během plavby v Indickém oceánu přepadnou somálští piráti jachtu ropné magnátky Hazel Bannockové a unesou její dceru Caylu. Požadují za ni astronomické výkupné. Hazel získá důkazy o krutém a nelidském týrání své dcery, a protože oficiální úřady jim pomoc odmítají, obrátí se na majitele bezpečnostní agentury Hectora Crosse. Spolu s ním bere spravedlnost do vlastních rukou...... celý text

Literatura světová Dobrodružné Romány
Vydáno: , Alpress

Those in Peril , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šelma. Přihlašte se a napište ho.

adevr
10.06.2022 4 z 5

Fajn dobrodružná pohádka pro dospělé. Místy drsně popisné porno, zvrácení islamisté, občas odporné mučení dětí, kilogramy střev a nápojů, litry krve a spermatu... no, to by bylo, aby se mi to nelíbilo. :D

kamca4151
16.02.2022

Tohle je taková červená knihovna zabalená do dobrodružné deky v podání Mr Big a Paní dokonalou. Ona je dokonalá žena-sportovkyně, hezká, dokonalé tělo, co ale umí střílet a skákat padákem, vůbec se nebojí v momentě, kdy jí jde o život a dokonale se vyrovná se ztrátou nejenom manžela, ale i nezbedné dcerky, kterou zkrotí až Hector, který jí doslova od první sekundy bere jako svojí vlatní dceru. Vlastně to je čtivá knížka, místy mi to teda zavání malinko rasismem, což vlastně v dnešní překorektní době je osvěžující. ( Ne, nepodporuju rasismus), ale děj je takový Mission Impossible, akorát by Hectora asi ve filmu nehrál Tom Cruise.

pch1976
15.11.2021 4 z 5

Celkem se mi to líbilo. Napínavý, zajímavý příběh.Jen bych knihu tak o čtvrtinu zmenšila. Chvílemi to bývalo moc rozpitvané, že jsem kousky přeskakovala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šelma v seznamech

piráti únosy Somálsko dobrodružné romány