Hluboký sníh přehled

Hluboký sníh
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515831/bmid_hluboky-snih-L3z-515831.jpg 5 148 148

Mistr napínavých psychothrillerů přináší nový silný a poutavý příběh. V zapadlém okrese Mittel, kde se všichni znají a nikdo nezamyká své auto ani dům, se ztratí desetiletý Jeremiah Sloane. S každou další hodinou, kdy není k nalezení, je jasné, že se stalo něco zlého. Něco, co si místní nechtějí představit ani připustit. Něco, co možná souvisí s bájnou stvůrou zvanou Ursulina nebo s pár měsíců starým, neobjasněným případem vraždy. Nebo s tajemstvími, které tady má a skrývá každý. Některá leží zahrabaná v závějích. Ale ani ten nejhlubší sníh neodolá jarnímu tání... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Deep Deep Snow , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hluboký sníh. Přihlašte se a napište ho.

petula22
předevčírem 5 z 5

Skvělý thriller...za mě překvapující vývoj, pořád jsem přemýšlela a vymýšlela různé dějové linky, ale že to dopadne, jak dopadlo?! O to víc mě kniha bavila...závěrem jsem jen čekala, že se Shelby dozví, kdo je její biologická matka.

TinaBookBlog
02.06.2024 5 z 5

V okrese Mittel, kde se mnozí znají, se jednoho dne ztratí Jeremiah. K případu je přivolána i FBI. Lidé si začínají pokládat otázku, zda jeho zmizení nesouvisí s vraždou před pár měsíci.

Zmizení dítěte není neobvyklá zápletka, ale v podání autora se z toho stalo něco opravdu zajímavého. Příběh je rozdělen do dvou částí - období zmizení Jeremiaha a 10 let poté.
Vyšetřování má hlavu a patu, informace jsou rozkrývány postupně, děj neuvěřitelně plyne.
Na vraha jsem měla několik tipů, ten poslední byl sice správný, ale absolutně mě nenapadlo, že to bude mít takové rozuzlení.

Knihu mohu rozhodně doporučit! Jedná se o velmi poutavý thriller.

Pája699
15.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Únos dítěte je určitě časté téma, ale autor v této knize tomu dal jiný nádech a náboj a já po přečtení nenacházela slova. Mistrovsky napsaný psychothriller!

Po celý příběh jsem celou dobu v hlavně skládala různé teorie a tipovala vrahy….jak se to mohlo stát a kdo zatím stojí…..jako Jeremiahova vraha jsem si tipla docela dost brzo, ale to je tak všechno. Jinak jsem byla ve vyšetřovací lince mimo víc jak o kilometr :-)

Nejhorší je, že to byly takové nešťastné náhody, u kterých si říkáte samé co by kdyby a mohlo by být všechno jinak….. :-(

„Víš, co se říká a hlubokém sněhu?“ zeptal se.
„Co?“
„Že pohřbí každé tajemství. Překryje každý hřích.“
„Jo, ovšem někdy to trvá zatraceně dlouho.“

Pohřbí každé tajemství, ale ne navždy...

28.09.2023

Vražedná temnota, Nezkrotná říše a další knižní novinky (39. týden)

24.09.2023

Kniha Hluboký sníh v seznamech