Hoď se do pogody přehled

Hoď se do pogody https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407549/bmid_hod-se-do-pogody-SyO-407549.jpg 4 227 227

Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct… přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší! Dotisk v r. 2020... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hoď se do pogody. Přihlašte se a napište ho.

IvaKo
16.04.2024 3 z 5

Celkem vtipně sepsané povídky o životních peripetiích nejrůznějšího druhu otce a dcery Pogodových. Párkrát jsem se musela v MHD ovládnout, abych se nesmála příliš nahlas. Odpočinkové čtení.

wooloong
27.02.2024 3 z 5

Docela dobré čtení a občas jsem se opravdu nahlas zasmála, třeba u povídky Šarikův fireman. Ty tatovy povídky byly mnohdy spíše k zamyšlení než na pobavení. Jinak stejně jako KnihovniceVěra jsem byla dost rozhozená fotkou Autoportrét. Bylo to nevhodné, dehonestující, vulgární a zbytečné.

p.stranska
07.02.2024 2 z 5

No, psát vtipné historky je hodně těžká disciplína a tady se to potvrdilo. V ústním podání samotné Sandry by aspoň něco možná vtipné bylo, ale v psané podobě to podle mě moc nefunguje. Pousmála jsem se možná třikrát a to je na 200 stránek textu žalostně málo.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

10.02.2022

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

Kniha Hoď se do pogody v seznamech

v Právě čtených22x
v dalších seznamech2x