Honest Guide Praha přehled

Honest Guide Praha https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405926/bmid_honest-guide-praha-YJ8-405926.jpg 4 130 130

Praha není jenom Hrad a Karlův most. Než ji začnete objevovat, poznejte její nástrahy. Ale pozor, tohle není průvodce popisující historii každé budovy či turistické procházky po památkách. Najdete tu naopak tipy, kde se dobře najíst a nezaplatit majlant, jaká místa vidět a necpat se přitom s davy nebo jak nenaletět podvodníkům. Tak vezměte svůj chytrý telefon, hotovost nechte doma a pojďte objevovat Prahu jinak.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Honest Guide Praha. Přihlašte se a napište ho.

valda
05.11.2023 4 z 5

Kluci z Prahy, původně si říkali Honest Guide. Nyní mají dva kanály na Youtube (v češtině a angličtině), kde tak nějak "učí jak žít Prahu". V knize se dozvíte různé tipy, kde zajít na jídlo, na pivo, za uměním, na co si dát pozor apod. Vše je doplněno pěknými ilustracemi Elišky Podzimkové.
Nečekejte vyprávění o historii, spíš takové krátké svěží tipy od lidí, kteří v Praze žijí a znají různá zákoutí nebo místa, která stojí za návštěvu. Trochu to připomíná koncept studentských map Use-it.

luckael
25.08.2023 4 z 5

Kdo je fanoušek Kluků z Prahy nebo Honest guide, tak zde asi nové tipy, kam zajít v Praze nenajde. Ale i tak jsou podnikové tipy vtipně okomentovány Jankem a doplněny nápaditými ilustracemi.

Knihomolová
16.07.2023 3 z 5

Tři a půl hvězdy převážně za grafiku, zpracování a pár zajímavých míst, která mě zaujala a které navštívím při další návštěvě Prahy. Nebýt Elišky Podzimkové a její výrazné vizuální stopy v knize, bylo by hvězd méně. Trochu tour de pubs tahle kniha... ale budiž.

Knižní novinky (19. týden)

05.05.2019

Ocenění knihy (1)

2019 - Kniha roku - Čtení tě mění (Populárně naučná)

Kniha Honest Guide Praha v seznamech

v Právě čtených2x