Host na večeři přehled

Host na večeři
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496998/bmid_host-k-veceri-I9U-496998.jpg 4 71 71

Toho večera vejdou do jídelny čtyři lidé. Jeden z ní už nikdy nevyjde. Matthew: naprosto dokonalý manžel Titus: naprosto dokonalý syn Charlie: naprosto dokonalá iluze Rachel: naprosto cizí člověk Charlie Rachel ve čtenářském klubu nechtěl. Matthew ho neposlouchal. A tak se Charlie ocitne zhroucený vedle těla svého manžela. Jejich syn tiše sedí u jídelního stolu, zatímco Rachel volá záchranku a zakrvácený nůž stále svírá v ruce. Tenhle nervy drásající noir thriller z rodinného prostředí, ve kterém se snoubí klasická detektivka se stylem Donny Tartt, splétá rozsáhlou síť tajemství kolem okázalého světa západního Londýna a večeře, která skončí smrtí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Dinner Guest , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Host na večeři. Přihlašte se a napište ho.

klarence
09.01.2024 3 z 5

Knihu jsem dostala na doporučen a docela se mi , i když místy bych to možná krapet zkrátila, Bavilo mne prohazování postav . Konec mne tedy moc nenadchl.

Beky
31.12.2023 5 z 5

Jsem překvapena nízkým hodnocením, protože já knihu slupla jako malinu během jednoho dne!

Byla to jízda, kdy začínáme tím, že víme, kdo je vrah a postupně se přitom dozvídáme další zajímavé a překvapivé věci, které postupně vyplývají na povrch.

Tajemství minulosti, ze kterého nevzešlo nic dobrého.
Neznámá Rachel se objevila v příběhu zcela právem a s velice promyšleným cílem. :)
I zde vidíme, že byť jsou dvě osoby manželé, neznamená to, že se ti dva navzájem skutečně znají ... :))
Adoptivní syn, který zastává taky důležitou roli v ději, mi byl postupně čím dál víc nesympatický, až se mi zcela znechutil, protože konec byl nečekaný :) .

SilvieSisinka
13.12.2023 4 z 5

Nebylo to vůbec špatně čtení

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022

Kniha Host na večeři v seznamech

v Právě čtených2x

Autorovy knížky