Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog přehled

Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/3778/bmid_hovory-s-bohem-iii-neobvykly-dialog-BAy-3778.jpg 4 92 92

Hovory s Bohem série

Předpokládejme, že bychom mohli položit Bohu ty nejzapeklitější otázky otázky týkající se lásky a víry, života a smrti, dobra a zla. Předpokládejme, že by nám Bůh dopřál sluchu a poskytl nám srozumitelné odpovědi. To se přihodilo autorovi této knihy a může se přihodit i vám. Připravte se na rozhovor.

Literatura světová Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Pragma

Conversations with God: An Uncommon Dialogue , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog. Přihlašte se a napište ho.

alma
31.07.2023

(SPOILER) Četba,,Hovorů s Bohem" N. D. Walsche může být jistě inspirativní. Právě tak ale může přivést k zamyšlení, zda se v autorově případě skutečně jedná o vážné duchovní hledačství, anebo spíše o mystifikaci nezkušených čtenářů hříčkami s náboženskými pojmy. Jinými slovy: zda je jeho autorská práce vedena skutečně tak dobrým úmyslem, jaký je hodem obdivu ušlechtilých členů Humanity's Teamu. (redakce časopisu Dingir, 4/2005)

Elea
11.10.2021 4 z 5

Některé části knihy se mi hodně líbily, některé mnohem méně. Z celé trilogie se mně tato kniha připadala nejméně promyšlená a propracovaná, vadily mi opakované dotazy na stejnou otázku (autor jásá nad pochopením tématu, o 20 stran dále jej nechápe a opět pochopí, aby o dalších 50 stran znovu téma nechápal). Přesto jsem však ráda, že jsem tuto knihu potkala.

Ashi
07.07.2020 4 z 5

Celá triologie je čtivá. Informace o jiných planetách atd. jsou pro někoho už hůře uchopitelné. Triologii doporučuji přečíst, ale se všemi názory se rozhodně nestotožnuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog v seznamech

v Právě čtených5x

rozhovory

Neale Donald Walsch
americká, 1943
2016  83%Hovory s Bohem I.
2007  95%Malá duše a Slunce
1999  83%Hovory s Bohem II. – Neobvyklý dialog