Dvě pravdy a lež přehled

Dvě pravdy a lež https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167975/bmid_lying-game-dve-pravd-167975.jpg 4 178 178

Hra lží série

Dva měsíce předtím, než jsem zemřela, zmizel bratr mé nejlepší kamarádky. Kam nebo proč Thayer odešel, nemám tušení, ale vím jistě, že to byla moje vina. Za svého života jsem dělala spoustu strašlivých věcí, kvůli nimž mě lidé nenáviděli, a možná jsem dokonce někoho vyprovokovala k vraždě. V zoufalé snaze vypátrat vraha moje znovunalezená sestra-dvojče Emma předstírá, že je já, a luští mnohé záhady, které jsem po sobě zanechala – můj tajný deník, zamotaný milostný život, nebezpečné kanadské žerty Hry lží, kterou jsem hrála. Podařilo se jí odhalit nejskrytější tajemství mých kamarádek, ale zatím neměla příležitost zašťourat v Thayerově minulosti – až teď. Thayer se vrátil a Emma sebou musí hodit, aby zjistila, jestli chystá pomstu... nebo už ji vykonal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Two Truths and a Lie , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvě pravdy a lež. Přihlašte se a napište ho.

Nikychlupova
05.10.2021 5 z 5

(SPOILER) Milují na tom to, jak jsou všichni do toho zamotaní. A každou chvíli se podezřívá někdo jiný. Jak je to napínavé. Nevím proč, ale něco mi nesedí na Ethanovi, ale nevím, jaký by měl motiv, zabít Emmino dvojče, ale to by mi pak bylo Emmy líto. Vrhám se na další díl. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

kacis4231
27.10.2020 5 z 5

Celá série těchto knížek mne moc bavila

Majka1979
20.04.2020 5 z 5

Veľmi sa mi kniha páčila, naozaj som čakala, že sa to zamotá a opäť neviem o nič viac ako predtým a stále len čakám, kto to bude, prečo a čo sa z toho nakoniec vykľuje, určite je to skvelá séria a rovno si idem otvoriť 4.časť, už teraz sa neviem dočkať :)

Knižní novinky (13. - 20. 10.)

12.10.2013

Činy někdy mluví hlasitěji než slova. Ukaž mu, že toho lituješ, a doufejme, že se všechno vrátí na své místo. Prostě buď ta nejlepší Sutton, co umíš. Přece musí pochopit, že lidé občas dělají chyby. A jestli to nedokáže odpustit, tak za to nestojí.

Kniha Dvě pravdy a lež v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech5x