Císař Nihon-džinu přehled

Císař Nihon-džinu https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75637/bmid_cisar-nihon-dzinu-ieu-75637.jpg 5 1218 1218

Horác by se coby vyslanec v cizí zemi neměl vměšovat do vnitřních záležitostí – ale nedokáže nečinně přihlížet, jak se křivopřísežný šlechtic pokouší uchvátit trůn. Horác odjel s vojenským poselstvím ke dvoru císaře Nihon-džinu. Od té doby už uplynuly celé měsíce, a on se dosud nevrátil. Pak Evanlyn dostane zprávu, že v Nihon-džinu vypuklo povstání sendžiů proti právoplatnému císaři a Horác se rozhodl zůstat a postavit se na stranu svrženého panovníka. Evanlyn si dělá o Horáce starosti a ve společnosti Willa, Alyss a Halta se mu vydá do Nihon-džinu na pomoc. Zatímco Horác a Will se pokoušejí vytvořit z nihondžinských lesních dělníků vojenskou sílu, která by dokázala čelit dokonale vycvičeným sendžiům, Evanlyn a Alyss musejí překonat dlouho trvající vzájemné soupeření a hledat pomoc u tajemných horalů na severu.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Emperor of Nihon-Ja , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Císař Nihon-džinu. Přihlašte se a napište ho.

knihomolka74
17.03.2024 5 z 5

Další super díl. Nové prostředí, nové postavy, odvaha, přátelství, věrnost, láska. Vše, co má příběh mít. Jen mi přijde, že ač má celý příběh opravdu obsáhlý děj a jsou v něm podrobně popsány postavy, druhy bojových technik jednotlivých národů apod., tak ten konec je tak nějak vždy uspěchaný.
Ale možná je to jen můj dojem. Každopádně jdu na další díl :)

Lucif
24.02.2024 5 z 5

Tenhle díl patřil asi mezi mé top 3. Opět vtáhne do děje. Velmi zajímavé a kvalitní čtení pro dospělé i starší děti.

Lanika
10.02.2024 4 z 5

Další skvělý napínavý díl. Tentokrát měly velkou roli i dívčí hrdinky. Děj rychle ubíhal a celkově se kniha četla velmi dobře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ty a já budeme pořád spolu. Stačí, když nahlédneš do své mysli a do svého srdce, a najdeš mě tam. Nikdy na tebe nezapomenu.

Kniha Císař Nihon-džinu v seznamech

v Právě čtených10x