Hřbitov trpaslíků přehled

Hřbitov trpaslíků https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481069/bmid_hrbitov-trpasliku-TSR-481069.png 4 68 68

Co svede dohromady trpaslíka, kterému unesli přítelkyni, odborníka na hřbitovy a pohřbívání, sužovaného despotickou matkou, a zoufalého otce, jemuž někdo z hrobu ukradl tělo zavražděné dcery? Jakou roli v tom všem hraje mystický Lovec, ghúlové a trpasličí magie? Mohou mrtví zpívat „Holka modrooká“? Kdo je „vrahem andílků“? To vše se dočtete v černohumorně laděném horrorovém románu Hřbitov trpaslíků. Co všechno může člověka přivést ke zlu? Chtíč, zoufalství, pomsta, ochranitelský komplex či touha po lepším životě…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hřbitov trpaslíků. Přihlašte se a napište ho.

Bargud
15.02.2024 5 z 5

Mne by jen zajímalo, jakou knihu ve skutečnosti soudružka "Akisi" četla. Napsáno asi 6 komentářů níže.

denoush
27.05.2023 4 z 5

Zajímavý nápad a konec mě tedy velice překvapil. Líbilo se mi jak příběh sledoval různé lidi a jejich příběhy se prolnuly. Dále mě také překvapila občasná brutalita, která se v knize vyskytovala, protože podle stylu psaní jsem to vůbec netipoval.

ka.dudk
23.05.2023 5 z 5

Moje první setkání s autorovou knihou. Moc se mi líbila :-). Hezký propojení světů různých existencí :-). Dosti nechutný konec, ale byla to bomba :-)

Knižní novinky (41. týden)

10.10.2021

Kniha Hřbitov trpaslíků v seznamech