Jablko nepadlo daleko od stromu přehled

Jablko nepadlo daleko od stromu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502369/bmid_jablko-nepadlo-daleko-od-stromu-TyL-502369.jpg 4 67 67

Novela Vlastimila Vondrušky Jablko nepadlo daleko od stromu vychází při příležitosti vydání 30. svazku série Hříšní lidé Království českého a obsahuje kromě napínavého příběhu, v němž podstatnou roli hrají děti Oldřicha z Chlumu, také úvodní slovo autora a nakladatele i soupis všech titulů autora vydaných v nakladatelství MOBA v letech 2002 – 2022.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jablko nepadlo daleko od stromu. Přihlašte se a napište ho.

Čmeláček
08.04.2024 5 z 5

Tahleta jednohubka náhodou vůbec nebyla špatná :). A děckám Oldřicha z Chlumu se při vyšetřování nevídaně dařilo, až jsem nestačil žasnout :). No ale hezky se to četlo, takže budu shovívavý a dám pět stars, protože jsem se dobře pobavil. A o to přece jde, no ne? :)

85098211
03.03.2024 5 z 5

Aniž jsem to očekávala, tato kratičká kniha mne příjemně překvapila. Zde je totiž hodnocená spíše průměrně, ale mně se opravdu líbila. Tentokrát se ke slovu dostanou děti Oldřicha z Chlumu a jeho ženy Ludmily. Jsou sice ještě poměrně mladé, ale doba si žádá své, a tak není divu, že jsou považovány již za víceméně dospělé osoby ;-). V doprovodu otcova věrného služebníka Oty, který na ně má dohlížet, se tedy zapojí do vyšetřování vraždy jedné mělnické měšťanky... Jak tohle všechno dopadne? To už samozřejmě neprozradím ;-).
Mne snad ani moc nepřekvapilo, jak byly obě děti vyzrálé (i když tak trochu šok to nejdřív byl, to musím uznat). Předpokládám totiž, že v té době to nebyla žádná výjimka, když uvážíme, jak brzy docházelo k sňatkům ve vyšších kruzích. A také vyšetřovaný případ jako takový byl zajímavý. Příště se ovšem budu těšit zase na setkání s jejich otcem a jeho doprovodem...

MartaPear
14.01.2024 2 z 5

Za poslední dobu to nejlepší, co jsem od V.V. četla, není to tak zoufale natahované, jako poslední romány, naopak celkem svižné a vtipné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jablko nepadlo daleko od stromu v seznamech

v Právě čtených1x