Smrt šumavského poustevníka přehled

Smrt šumavského poustevníka https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528625/bmid_smrt-sumavskeho-poustevnika-65829fd47dd01.jpg 4 64 64

Na Oldřicha z Chlumu se obrátí o pomoc purkrabí pražského hradu Johánek z Poděhús. Před časem založil se svým zetěm Jarošem nedaleko Domažlic hrad Pušperk, který má přispět k ochraně zemské hranice. S Bavorskem jsou teď vztahy napjaté a nejspíše se chystá válka. Proto může být každá neobvyklá událost varováním. Jeho zeť našel poblíž hradu mrtvého poustevníka Baltazara, který žil v lesní chatrči u posvátné studánky. Kdo by však zabíjel muže se svatou pověstí, který nic nevlastnil a nikomu nevadil?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt šumavského poustevníka. Přihlašte se a napište ho.

Olaf74
dnes 5 z 5

Paráda, ani konec nebyl moc zamotaný, takže za mě 1* a pět kousků navíc :-)

Ív688
15.05.2024 5 z 5

Kniha nezklamala, vše do sebe logicky zapadalo a neztrácela jsem se v příběhu, jak se mi mnohdy stává, pane Vondruško máte jedničku s hvězdičkou..

čef
13.05.2024

Jak jinak než pěkně vyfabulované. Příběh Oldřicha a Oty, hrdinů celé série, pátrajících po vrahovi poustevníka na Domažlicku je hodně spletitý, přeplněný zúčastněnými postavami. Oba mají dost práce, aby se dočkali výsledku, který neohrozí vztahy Českého království s Bavorskem. Mají nového pomocníka, Diviš je tentokráte doma. Pro všechny fandy pana Vondrušky je to opět hezký výlet do středověku a v hojnosti jmen a událostí si určitě budou jenom libovati.

10 nejprodávanějších eknih (duben)

13.05.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (18. týden)

09.05.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (17. týden)

03.05.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Smrt šumavského poustevníka v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech1x