Hurá do poháru přehled

Hurá do poháru
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5266/hura-do-poharu-5266.jpg 4 23 23

Vyprávění o Pavlovi Polcarovi, který úmyslně nepromění pokutový kop, nařízený za faul, který se nestal, o jeho odchodu z klubu, který se neřídí zásadou fair play, o tom, jak Pavel nakonec přece jen nalezl klub podle svých představ, ve kterém nejen hraje fotbal, ale účastní se též obrany městského parku soch proti vandalům.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hurá do poháru. Přihlašte se a napište ho.

PierReVesper
15.04.2024 4 z 5

Pěkný příběh ze života mladého fotbalisty. Jak se píše dole, tak "foglarovka" to úplně není, ale autor se k tomuto tématu snažil částí příběhu přiblížit. Trochu mi v příběhu chyběla větší role rodičů v některých situacích, kde by měli logicky mít nějaké slovo, potažmo vliv. Ale to je jen taková drobnost, jinak se kniha dobře četla a potěšily i ilustrace.
Zajímal by mě víc příběh Gideonů, ale to už hodně chci foglarovské téma. :-D

Arturo.Bandini
30.03.2019 5 z 5

Taková sportovní "foglarovka". A jelikož knížky od Foglara miluji, stejně jako fotbal, nemůžu jinak než za pět. :)

Turlogh
09.11.2018 5 z 5

Výborná kniha se sportovní tématikou. Jako dítě i jako dospělý jsem ji četl mnohokráte. Kdo si ji pořídí a přečte, věru neprohloupí! Takový skautský styl o smyslu pro fair play, kamarádství a fotbalu. Vřele všem doporučuji! Howgh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hurá do poháru v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x