Ilustrovaný atlas najčudesnejších prehistorických zvierat přehled

Ilustrovaný atlas najčudesnejších prehistorických zvierat
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403500/bmid_ilustrovany-atlas-najcudesnejsich-p-H82-403500.jpg 4 37 37

Úspešná švédska ilustrátorka Maja Säfströmová približuje vo svojej novej knihe tie najčudesnejšie prehistorické zvieratá, aké kedy existovali na našej planéte. Vedeli ste, že niekedy po tejto zemi kráčali neuveriteľne čudné tvory, ako napríklad šabľozubý tiger, mamut srstnatý, vakovlk tasmánsky alebo dokonca dront nelietavý? Spoznajte dávno zabudnuté zvieratá na fenomenálnych ilustráciách Maje Säfströmovej, ktorá si získala srdcia slovenských rodičov a ich detí už svojím debutom Ilustrovaný atlas neuveriteľných faktov o zvieratách.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Albatros (SK)

Animals of a Bygone Era: An Illustrated Compendium , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ilustrovaný atlas najčudesnejších prehistorických zvierat. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
12.02.2024 4 z 5

Knížka se mi líbila, byla velmi zajímavá. Hodně se mi líbila přirovnání velikosti, aby měl člověk představu. A také vtipní hlášky některých zvířat. Čtení jsem si užila.

Betti
24.06.2023 5 z 5

Je to moc moc zajímavá knížka plná vymřelých tvorů, které možná znáte z filmů Doba ledová :).

Renike
10.06.2023 5 z 5

Další zajímavá vtipná knížka ze série, ale mláďata se mi líbila víc.

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

Knižní novinky (12. týden)

18.03.2019

Kniha Ilustrovaný atlas najčudesnejších prehistorických zvierat v seznamech

v dalších seznamech3x

pravěk pro děti dinosauři atlasy pravěká zvířata

Maja Säfström
švédská, 1987