Kouzelnická parta přehled

Kouzelnická parta https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401108/bmid_kouzelnicka-parta-FV8-401108.jpg 4 59 59

Iluzionisti série

Malý pouliční kouzelník Carter je na útěku. Rozhodně nečeká, že v ospale vyhlížejícím městečku Minerální studny najde nové přátele a kouzla. Ale jak už to v případě dobrých triků bývá, vše se změní, zrovna když to nejmíň čekáte. Do města totiž přijede chamtivý B. B. Bosso se svou bandou nepoctivých kejklířů. Plánuje využít své kouzelnické schopnosti, ošálit místní a ukrást jim všechno, co se dostane do blízkosti jeho nenechavých prstů. Carter se však ve správný čas seznámí s místním iluzionistou Dantem Vemonem a jeho pěti přáteli. Tato kouzelnická parta se brzy skamarádí a všem ukáže, že triky a iluze neslouží jen k ošálení a klamu, ale že mohou pomáhat a sloužit dobré věci! (Pssst. Hej, ty! Ano, ty! Blahopřeju ti, že jsi dočetl až sem. Za odměnu ti prozradím malé tajemství... Tahle knížka není jen tak ledajaká knížka. Je to pokladnice plná tajemství a šifer a kódů a dokonce i triků. Měj oči otevřené a najdeš tu víc než jen obyčejný příběh. Zjistíš, jak dělat svoje vlastní kouzla!)... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Magic Misfits , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouzelnická parta. Přihlašte se a napište ho.

Murasaki
08.04.2022 4 z 5

Ačkoliv už dávno nejsem cílová skupina, knihu jsem si opravdu moc užila a vrátila se k aspoň na chvíli k dětskému fantazírování. Moc se těším, až syn dospěje do věku, kdy si knihu přečteme spolu.

Mothermoth
27.02.2022 5 z 5

Milé, zábavné, obohacené rébusy. Čteno s desetiletou dcerou, bavilo nás to obě.

Klarkare
16.10.2021 5 z 5

Kúzelná kniha plná tajomstiev, kamarátstva a mágie. Veľmi sa mi páčilo, že sa tam dalo nejaké triky aj naučiť.

Knižní novinky (10. týden)

03.03.2019

Kniha Kouzelnická parta v seznamech