Imaginace jako prostor setkání s nevědomím přehled

Imaginace jako prostor setkání s nevědomím https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126852/imaginace-jako-prost-126852.jpg 4 13 13

Schopnost vstoupit do světa vlastní představivosti má podstatný význam jak pro terapeuty a jejich klienty v rámci terapeutického procesu, tak pro každého , kdo má zájem porozumět sobě samému.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Imaginace jako prostor setkání s nevědomím. Přihlašte se a napište ho.

Meg1
10.03.2023 4 z 5

Kniha je pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat pomocí imaginace.Tj. symbolů ve svých představách, popřípadě snech. Kniha obsahuje několik cvičení, jak je možné imaginovat nicméně pro nezkušené doporučuje autorka vždy ve spolupráci s odborníkem, který pomůže jednotlivé představy objasnit a v případě potřeby může do procesu zasáhnout.
Souhlasím, že kniha je spíše pro odborníky, ale pokud se tématem už nějakou chvíli zabýváte, zvládnete se podle ní orientovat

J.F.
21.03.2020

Trochu jako autorčina "Krize a tvořivý přístup k ní": psáno hodně pro terapeuty - ale přece jen je tu víc kazuistik napsaných tak, že se v nich pozná i čtenář jako potenciální pacient.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Imaginace jako prostor setkání s nevědomím v seznamech