Inspiromat přehled

Inspiromat
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134161/inspiromat-134161.jpg 4 18 18

Vtipné výroky slavných lidí nejrůznějších profesí, nejrůznějších dob, domácích i světových, také však jednotlivá národní přísloví v tematickém řazení: I. Mladý gentleman, který se hodlá oženit, by se rád seznámil. II. Vilík nestojí za nic, prodáme ho. III. Mládí je božská nemoc, z níž se každý den trochu uzdravujeme. IV. Život je krátký, samozřejmě - ale v poměru k čemu? V. Poslední slova. VI. Dva je tisíckrát jedna. Vll. Máš-li dobrého přítele, máš víc než on. VIII. Chtěl bych mít kapku štěstí, nebo sud rozumu. Prémie 5. ročníku edice Máj... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inspiromat. Přihlašte se a napište ho.

KarelKeslly
19.06.2023 5 z 5

mám ji doma po mamce a musím říci, že již v dětství jsem se některými citáty inspiroval a i dnes je v nich dost na to, aby daly člověku "chuť" žít a ne jen "přežívat" ;-)

willy9203
31.03.2021 4 z 5

Ten název je rozhodně trefný, opravdu se zde člověk může inspirovat. A jak již napsala kap66, před revolucí tu skoro nic podobného nebylo. I já jsem odtud čerpal zdroje pro různá přání. A za tímto účelem lze to dílo používat stále, ač je asi aktuálně zválcováno internetem.

Radka1911
27.06.2019 5 z 5

Perfektní oddechovka a "inspiromat". Použitelné kdykoli pro zlepšení nálady.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inspiromat v seznamech

Břetislav Hartl