Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty přehled

Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279044/bmid_isis-knezka-noci-ve-sparech-satansk-VEa-279044.jpg 3 44 44

Zdánlivě spořádaná domácnost učitelky a zahradníka skrývá hrůzné tajemství: patří k satanské sektě zvané Sethova rodina. Jejich dcerka Isis je vyvolená stát se Sethovou nevěstou, jeho nejvyšší kněžkou. Od malička ji zneužívají a týrají – a Isis musí pod pohrůžkou smrti mlčet. Šokující příběh poodhaluje zvrácený život v sektě, kde zlo se vydává za dobro a dobro za zlo.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Isis, die Fürstin der Nacht: Als Kind in den Fängen einer satanistischen Sekte , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty. Přihlašte se a napište ho.

11191
02.06.2024 1 z 5

Hrozná knížka. Popisuje příšerně praktiky sekty očima malého dítěte. Nechápu jak může Isis po takovém mučení v dospělosti fungovat. Nedovedu si představit, že se tohle může někde dít.

Forma knížky se hodnotí těžko, je neoddělitelná od obsahu.. kniha je tak divně napsaná, špatně se mi četla, je to spíše sonda do duše bez příkras. Setkáváme se s černými popisy duševního rozpoložení Isis, chápu ten terapeutický záměr, mi osobně to moc nesedlo.

Mufa
15.07.2023 4 z 5

Nechce se mi věřit, že se tohle opravdu někde děje. Ujistěte mě někdo, že je to v podstatě žánr sci-fi. Hodně surová kniha

Zlatinka.Emilly
09.12.2022 3 z 5

Páni, je tohle vůbec možné? Své děti přece hýčkáme, opatrujeme, opečováváme ... Buď silná Isis ve svém novém životě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Isis, kněžka noci – ve spárech satanské sekty v seznamech

v dalších seznamech2x

satanismus sekty zneužívání znásilnění týrání

Karin Jäckel
německá, 1948