Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou přehled

Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448332/bmid_ja-to-mel-prvni-aneb-komiksovy-manu-Cjo-448332.jpg 5 107 107

Taky občas ráno počítáte, kolik hodin ještě zbývá, než půjdou zase spát? A když už jich máte akorát tak dost a konečně je uložíte, prohlížíte si v mobilu jejich fotky? Taky jste byli přesvědčení, že budete mít to nejklidnější a nejvychovanější dítě – do chvíle, než se vám narodilo? A taky máte občas pocit, že jste ten nejneschopnější rodič na světě? V knížce najdete situace, při kterých vám asi běžně do smíchu není. A nejenže se zasmějete: navíc zjistíte, že v tom nejste sami.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou. Přihlašte se a napište ho.

janturecek2001
20.10.2023 5 z 5

Skvělá odreagovačka. Pobavilo. Stejně tak i druhý díl - neméně dobrý.

JancaMia
04.10.2023 5 z 5

Mám doma dva kousky, co strana to skvost ze života, krásně výživný upřímný komiks. Už se těším na druhý díl.Půjčeno z knihovny.

bronulka
16.09.2023 5 z 5

Naprosto skvělé a ze života. Kupovala jsem jako dárek kamarádce k narození prcka, musela jsem si jednu koupit i domů.

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Kniha Já to měl první! Komiksový manuál jak přežít rodičovskou dovolenou v seznamech

v dalších seznamech1x

Barbora Brůnová