Odpočívej v pokoji přehled

Odpočívej v pokoji
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288114/bmid_odpocivej-v-pokoji-ZCi-288114.jpg 4 257 257

Jack Reacher série

V Americe existuje spousta měst s podivnými jmény. Proč by mělo být jedinečné Mother’s Rest v zemi, kde se města jmenují Why a Whynot, Accident a Peculiar, Santa Claus a No Name? Jack Reacher nemá cíl a zbývá mu všechen čas světa, aby se k němu dostal. Zapadlá železniční stanice uprostřed prérie nazvaná Mother’s Rest ho láká, aby se tam na den zastavil. Očekává, že najde náhrobní kámen z časů prvních osadníků, opuštěný v moři téměř zralé pšenice… místo toho však narazí na ženu čekající na ztraceného kolegu, na záhadnou poznámku o dvě stě mrtvých a na městečko plné mlčenlivých, ostražitých obyvatel. Reacherova jednodenní přestávka v cestě se promění v hledání s otevřeným koncem… v samotném srdci temnoty.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Make Me , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Odpočívej v pokoji. Přihlašte se a napište ho.

Disease
02.01.2024 3 z 5

Pomalu krok za krokem k očekávané pointě. Nicméně mě to bavilo navzdory té pomalosti a (ve finále) poněkud papundeklovým záporákům.

Luigi1
09.03.2023 4 z 5

Náš superpolda opět v akci řeší zdánlivě neřešitelné

1bublina
04.03.2023 2 z 5

Tohle bylo utrpení. Obvykle nedávám knihám nízké hodnocení. Když mě nebaví, prostě je nedočtu. Neuvěřitelně se to táhlo. Asi do půlky jsem četla poctivě, pak už jsem začala některé odstavce přeskakovat. Chtěla jsem vědět, jak to dopadne.
Kdysi už jsem jeden díl Reachera četla a ten mě moc bavil - Varovný výstřel.
Tento díl byl úplně jiný. Přišlo mi to uměle natahované. Třeba ten popis rozednívání před poslední akcí. Proč?
ČV 2023 - Kniha s místností v názvu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Odpočívej v pokoji v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x