Pomsta přehled

Pomsta
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239939/bmid_pomsta-BLy-239939.jpg 4 246 246

Jack Reacher série

Jack Reacher stále sám a sám… Z kdysi obávaného vojenského policisty se stal tulák bez domova a bez adresy. Armáda si ho však přesto najde. Potřebuje ho, protože kdosi vystřelil z neuvěřitelně velké vzdálenosti na francouzského prezidenta. To by dokázal pouze jediný člověk. A Reacher je jediný člověk, který by ho dokázal najít. Lee Child ve své další napínavé knize z návykové řady o Jacku Reacherovi posílá svého hrdinu přes Atlantický oceán do Paříže – a pak dál do Londýna. Musí najít zabijáka, který prahne po pomstě. Ještě nikdy nebylo tolik ve hře… Jelikož tentokrát je to osobní záležitost.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Personal , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pomsta. Přihlašte se a napište ho.

rumund
15.04.2024 3 z 5

No trošičku zklamání. Kniha začala velice čtivě, ale postupně mě kniha začala mírně nudit a časem jsem se i ztrácel v ději. Závěr knihy mě ještě trošičku vzkřísil, ale ne nijak ohromně. Přitom knihy o Jacku Reacherovi mám docela rád a přečetl jsem jich pěknou řádku, ne-li všechny.

items
25.03.2024 2 z 5

Nuda.
Prekombinované až hrôza. Premúdrelé rovnako.
Pri knihách sa snažím oddychovať a vypínam, ale teda ten nezmysel ohľadom streľby, ktorý bol (a bál som sa, že nebude) vysvetlený na konci knihy, mi vŕtal hlavou počas celého príbehu. Ako mohlo takej kravine uveriť toľko ľudí.

zd0981
12.01.2024 4 z 5

4 jen proto, že tentokrát nevlezl do postele se žádnou krasavicí.
Stárne nám chlapec...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pomsta v seznamech

v Právě čtených2x