Poslední sbohem přehled

Poslední sbohem https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197280/bmid_posledni-sbohem-197280.jpg 5 281 281

Jack Reacher série

Všechno někdy začíná Jack Reacher stojí před životním rozhodnutím Děj se odehrává ve státě Mississippi v březnu 1997, pouhých šest měsíců před Jatkami, prvním Childovým thrillerem s Jackem Reacherem. Nesnadná mise přináší rozhodující okamžik v Reacherově vojenské kariéře. Reacher stojí před životním rozhodnutím. Když udělá, co chce armáda, dokáže se podívat sám sobě do očí? A když to neudělá, bude ho armáda ještě chtít? Březen 1997. V uličce za barem v Carter Crossing ve státě Mississippi je nalezena žena s proříznutým hrdlem. Jen kousek odtud se nalézá velká vojenská základna. Je vrahem místní člověk – nebo je to voják? Jack Reacher, tehdy stále major vojenské policie, dostane za úkol, aby se tam v přestrojení vypravil. Okresní šerif dřív sloužil u americké námořní pěchoty – a je to nádherná žena. Její vyšetřování nikam nevede. Brání jí v něm Pentagon? Nebo nechce najít vraha?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , BB art

The Affair , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední sbohem. Přihlašte se a napište ho.

faba
18.02.2024 3 z 5

Jsem trochu zmaten. Je to 12. kniha v sérii o Reacherovi, kde se dozvíme proč odešel z armády, že jeho bratr zde ještě žije, i když jej zabili v některém (už nevím v kterém) dřívějším díle, takže jsem v tom měl trochu guláš... Ale nešť, je to typický Reacher, který zabijí bez výčitek na potkání a vše je ok. Ale po zhlédnutí druhé řady seriálu o tomto ,,velikánovi", a to doslova, jsem si musel zase nějaký díl o něm přečíst. Není to až takové top, ale neurazí.

Luigi1
10.03.2023 5 z 5

Zde se dozvíme proč Reacher odešel od armády a stal se z něj tulák

Evelin2506
24.11.2022 4 z 5

Nezklamala, zápletka plně ve stylu Jacka Reachera. Jeho přístup je stejný bez rozdílu, jestli byl major nebo je tulák.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poslední sbohem v seznamech

v Právě čtených1x