Jak krtek uzdravil myšku přehled

Jak krtek uzdravil myšku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43350/bmid_jak-krtek-uzdravil-mysku-121-43350.jpg 5 137 137

Další z příběhů oblíbeného Krtka a jeho kamarádů. Myška je nemocná a Krtek podnikne dlouhou a dobrodružnou výpravu za hledáním zázračného léku pro svou kamarádku. Jak už to v pohádkách bývá, nakonec všechno dobře dopadne.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak krtek uzdravil myšku. Přihlašte se a napište ho.

Veggi
02.03.2024 5 z 5

Za mě o hodně povedenější než příběh s autíčkem! Pěkně napsáno, méně textu, muj 2letý syn knihu zbožňuje a rád si jí přečte i starší. Krásné ilustrace.

Naďa2411
14.11.2023 5 z 5

Tato povídka nás milí čtenáři provede skoro přes celý svět. Krteček hledá lék pro nemocnou myšku. Díky zvířátkům se dostáváme do Holandska, Afriky, Austrálie, na Severní pól, přes Ameriku zpět do Evropy. Rádkyně Sova totiž poradila Krtečkovi, aby hledal bylinku: Matricaria chamomilla. Víte, jak jí říkáme u nás?
Přečtěte si další krásnou povídku nebo jako mně napověděla akniha. Krásné vzpomínky z dětství.

potesenicist
28.08.2023 5 z 5

Tuhle máme rády, krásné sdělení, že doma je nejlépe.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak krtek uzdravil myšku v seznamech

v dalších seznamech6x