Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech přehled

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514692/bmid_jak-se-zbavit-hrabete-v-deseti-tydn-6435376b1c503.jpg 4 164 164

Vtipná historická romance. Essie Cravenová je od narození zasnoubena s Aidanem Ravellem, pohledným modrookým vévodou z Denholmu. I když se viděli jen jednou v životě, den jejich svatby už je stanoven. Jenže živelná a bystrá Essie rozhodně nemá v plánu stát se vévodkyní. Brzy zjistí, že ani Aidan se do manželství zrovna nehrne. A tak se dohodnou: Essie najde Aidanovi vhodnější partnerku a mezitím se budou tvářit, že plní předurčené role. Netrvá však dlouho a hranice mezi předstíráním a skutečností se začne rozplývat…... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

How to Lose an Earl in Ten Weeks , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech. Přihlašte se a napište ho.

Blanka29
18.04.2024 5 z 5

Musím říct, že tento historický příběh mě doslova učaroval :) Hodně dlouho jsem nečetla něco tak vtipného, romantického a zasazeného do mé oblíbené historie. Postavy byly velmi sympatické a příběh ubíhal jedna radost....byl to takový mix Bridgertonových a filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech :)
Ráda bych si přečetla příběh o Caro....

MollyCornelia
10.02.2024 5 z 5

4,5*/5*
Krásná romantická historická fikce. Jsem bývalá fanynka Jane Austenové, a tohle mi její knihy hodně připomínalo, jen v modernějším pojetí a s přijatelnější jazykem.
První třetina nebyla nic moc, ale pak mě příběh chytil a dočetla jsem knihu velmi rychle.
Napříč knihou se odehrává bezpočet vtipných, romantických i na tehdejší dobu skandálních scén. Hrdinka je veselá a důvtipná, hrdina mne okouzlil svou galantností a povahou. Konec je úžasně sladký a zahřál mi srdíčko.
Vřele doporučuji teenagerkám cca od 14 let a milovnicím Austenové.

Librorumistka
17.10.2023 4 z 5

Tento příběh byl krásné pohlazení po duši. Děj je zasazen do prostředí plesů a bálů, hlavní postava Essie se chová na dobu netypicky, ale má svá přesvědčení, názory a působí realisticky, protože má i různé špatné vlastnosti. Styl psaní je velmi čtivý a příjemný a děj byl až na malé výkyvy stabilně zajímavý. Velké plus spatřuji v různých dobových drobnostech, které autorka do příběhu zasadila. Krásná byla také postupně se rozvíjející romantika s jednou z mých oblíbených romantických linek aneb “od nenávisti k lásce. Celkově je tato kniha skvělá, leč zapomenutelná, záležitost.

Tlukot tisíců srdcí, Šťastně až do smrti a další knižní novinky (23. týden)

04.06.2023

Kniha Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech2x

pro dívky romantika pro dospívající mládež (young adult)

2023  82%Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech
2021  82%Dáma v závoji