Jak vyzrát na pavouky? přehled

Jak vyzrát na pavouky?
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262695/bmid_jak-vyzrat-na-pavouky-08q-262695.png 4 35 35

Kdo by se nebál pavouků? Jsou to děsivá stvoření, chlupatá, s mnoha nohami. Jak na ně člověk narazí, hned by před nimi utíkal. Autoři úspěšné série knih Jak vyzrát na... nám ale nabízejí celou řadu šílených nápadů a vynalézavých triků, jak si s nimi poradit. Co se však stane, když se všech pavouků zbavíme?

Pro děti a mládež
Vydáno: , Portál

Comment ratatiner les araignées ? , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak vyzrát na pavouky?. Přihlašte se a napište ho.

broskev28
23.06.2019 5 z 5

Skvělý nápad, úžasné ilustrace a inteligentní komentář = bezvadná knížka pro děti i pro dospělé. Aspoň já jsem se bála i bavila!

Lady.Lucrezia
11.12.2018 5 z 5

Pokud znáte osobu trpící arachnofobií, rozhodně investujte finance do této knihy, neboť humor a nádherné ilustrace léčí, kvapem a s maximální péčí.

M-arta
10.12.2017 5 z 5

Vtipná knižní lahůdka o tom, že s humorem, nadhledem a porozuměním lze pohlédnout nejen na všechny ty ošklivé chlupaté potvory se spoustou noh, ale i na vlastní strach.
Nabízí pestrou řádku bláznivých i serióznějších možností, jak na ně doma "vyzrát" ale taky je představí i jako šikovné, užitečné malé akrobaty a umělce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak vyzrát na pavouky? v seznamech

v dalších seznamech1x

pavouci

Catherine Leblanc
francouzská, 1956
2015  85%Jak vyzrát na pavouky?
2015  63%Jak vyzrát na duchy?