Stín krále lebek přehled

Stín krále lebek
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47138/bmid_jake-ransom-stin-krale-lebek-OIU-47138.jpg 4 210 210

Jake Ransom série

Když Jake Ransom obdrží záhadnou pozvánku, ocitá se i se svou sestrou ve strhujícím víru událostí. Artefakt, který objevili jeho rodiče na výpravě, z níž se nikdy nevrátili, přenese Jakea a Kady do zvláštního světa obývaného podivnou směsí dávno zaniklých civilizací, do světa, v němž se jim snad podaří objasnit zmizení rodičů. Jakmile však vkročí na toto pozoruhodné místo, z oblohy na ně zaútočí grakylové a Jakeovi noví kamarádi, krásná mayská dívka Marika a Říman Pindor, jim vysvětlují, že tyto kruté tvory stvořil zlý alchymista přezdívaný Král lebek. Jake se pokouší nalézt cestu domů, ale začíná být zřejmé, že se Král lebek nezastaví, dokud nedostane Jakea a Kady do svých spárů, živé či mrtvé. Úspěšný autor bestsellerů Jidášův kmen a Poslední orákulum James Rollins použil při psaní tohoto dech beroucího, napínavého dobrodružství, jež tvoří první knihu série o Jakeu Ransomovi, veškeré ingredience, kterými se tak proslavil. Fanouškové Indiany Jonese i Alexe Ridera bezpochyby přivítají toto dílo s nadšením.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

Jake Ransom and the Skull Kings Shadow , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stín krále lebek. Přihlašte se a napište ho.

TeaPeter
23.04.2024 3 z 5

Celkem bizarní young-adult sci-fantasy. Škoda příliš urychleného konce - kapitola nebo dvě navíc by se snesly.

m2056
02.09.2023 3 z 5

Autor má více knih tohle je průměr čekal jsem víc.

Kodetka
04.11.2021 5 z 5

Trochu jiný druh dobrodružství, než jsem u Rollinse zvyklá, nicméně mě bavilo úplně stejně. Jen ten konec byl nějak urychlený. Na druhou stranu, fajn, že byl prostor pro pokračování, na kt. se těším.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stín krále lebek v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x