Jakubův cestovní deník 2 přehled

Jakubův cestovní deník 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404945/bmid_jakubuv-cestovni-denik-2-Yxc-404945.jpg 5 72 72

Pěšky skrz Skalisté hory. Do svých čtyřiceti jsem jen pracoval nebo se válel na gauči. Pak jsem začal chodit. V roce 2018 jsem už podruhé stanul na hranici Mexika a USA, abych tentokrát s lehkým batohem a kanadskou parťačkou došel do Kanady po hřebeni Skalistých hor a zjistil, proč se v souvislosti s 4 500 km dlouhým Continental DivideTrailem používá věta „Obejmi brutalitu.“ Co bude těžší? Projít divočinou, nebo sladit rozdílné představy o společném fungování?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jakubův cestovní deník 2. Přihlašte se a napište ho.

Mufa
22.11.2023 5 z 5

Cestopisy čtu ráda, i když většinou ze zemí, kam mám šanci někdy opravdu vyrazit. NA PCT ani CDT už nevyrazím, jsem taky generace BBC a věk je už znát. Tenhle deník mě ale natolik zaujal, že jsem chvíli nekriticky přemýšlela, jestli by to jako náhodou nešlo. Nešlo. Ale knihu si určitě koupím (mám jí půjčenou z knihovny) a hned jdu objednat i další díly.
Autor je vyloženě moje krevní skupina. Technická dokumentace na konci mě nadchla, už si dělám zápisky, co nutně potřebuju dokoupit nebo vyměnit. Bohužel jsem jí četla právě teď a do další pochodovací sezóny je daleko...
A Sáru bych tedy nedala ani těch 40 dní, zabila bych jí už po týdnu ;-)

--Martin--
16.11.2021 5 z 5

Tak ako Jakubov dennik z PCT, aj dennik z CDT som prečítal dvakrát po sebe. Výborne čítanie a krásne fotografie, odporúčam.

Marketplace
19.10.2021 4 z 5

Tak nějak doufám, že Jakub napíše trilogii. Kniha je fajn. Jakubovi i knize prospělo putování s dalšími hikery. Parádní jsou i fotografie z cesty. Tak ať to šlape dál.

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Kniha Jakubův cestovní deník 2 v seznamech