Zkamenělá zoo přehled

Zkamenělá zoo https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446728/bmid_zkamenela-zoo-fS1-446728.jpg 5 41 41

Úžasný komiksový příběh pro všechny holky a kluky s dobrodružstvím v srdci! Jedenáctiletá Jasmína se chce stát spisovatelkou. Na radu maminky si založí deník a začne do něj zapisovat všechny zajímavé věci, které se kolem ní odehrají. Nejvíc ji baví pozorovat dospělé. Jaká mají tajemství či přání? Co skrývají v hloubi svých duší? Například Michael. Pročpak tento starý pán popadne každou neděli kyblík s barvami a zmizí s ním v lese? Natírá nějakou starou chatu? Nebo zdobí stromy? Proč se tváří smutně, když se večer vrací? Jasmína tomu chce přijít na kloub. A co ty? Budeš pátrat s ní?... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Le Zoo pétrifié , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zkamenělá zoo. Přihlašte se a napište ho.

iLuciferie
13.01.2024 3 z 5

Pěkné ilustrace, ale četli jsme i lepší komiksové příběhy :)

broskev28
13.05.2023

Trochu netypický komiks, kombinovaný s deníkem. Není špatný, má povedené ilustrace a pro mě poněkud méně povedený námět, ale soudím, že především děvčata by z něj mohla být nadšená. Naše knihovna jej měla pouze vypůjčený, ale kupovat ho nebudeme.

hippiesak
17.04.2023 4 z 5

Dobrý komiks v kombinaci s deníkem Jasmíny. Moje dcera, Jasmína, byla samozřejmě nadšená :) Ale mě se to také líbilo. Skoro až slza na konci ukápla. Těšíme se na druhý díl :)

Knižní novinky (35. týden)

23.08.2020

Kniha Zkamenělá zoo v seznamech