Jedenadvacet polibků přehled

Jedenadvacet polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6477/bmid_jedenadvacet-polibku-hmk-6477.jpg 5 289 289

Dahl je mistrem černého humoru a jeho povídky jsou až rafinovaně promyšlené a gradované k někdy dost tvrdé, ale vždy překvapivé pointě. Nejsou to však příběhy morbidní ani krvežíznivé. Dahl sice pracuje s nadsázkou, ale vyznění jeho povídek je hluboce chápavé, humanistické. Jeho anekdotické příběhy vyrůstají ze zcela všedních a pravděpodobných situací a jejich nositeli jsou dokonale prokreslené postavy z běžného života. Tento výbor povídek postihuje jeho bohatou tvorbu ze všech úhlů. Zahrnuje příběhy veselé, ironické i drsné, z nepozoruhodnějších, které kdy Roald Dahl napsal.... celý text

Literatura světová Humor Povídky
Vydáno: , Mladá fronta

Twenty Nine Kisses from Roald Dahl , 1948

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedenadvacet polibků. Přihlašte se a napište ho.

baji42
25.11.2023 5 z 5

Kniha plná hodně černého humoru. Super! Doporučuji.

klotylda.ln
29.08.2022 5 z 5

Za mě skvělá knížka plná zajímavých povídek s nádechem tajemna a černého humoru. Roalda Dahla milujeme s dcerou, jeho pohádky a knížky pro děti jsou úžasné. Tato kniha byla první pro mě dospělé a opravdu paráda.

alabra
15.07.2022 5 z 5

Audiokniha velmi příjemně namluvena, povídky úžasné, odhalují hluboce lidské počínání, každý z nás má své hranice, pokud dojde k jejich překročení, autor za nic neručí. Velmi poutavé posloucháníčko.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jedenadvacet polibků v seznamech

v Právě čtených5x