Jediný okamžik přehled

Jediný okamžik https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525471/bmid_jediny-okamzik-65434fd2f3f3d.jpg 4 25 25

Finn je poněkud zvláštní desetiletý chlapec, který miluje zahradničení a nesnáší snobskou školu, kde ho spolužáci šikanují. Naproti tomu Kaz je skoro šedesát, pracuje v kavárně a stará se o svého duševně nemocného bratra. Dva zdánlivě naprosto nesourodé světy se jednoho dne propletou, když se Kaz s Finnem stanou svědky děsivé události, která nejen jim navždy změní život. Jakou cenu může člověk zaplatit za to, že se ocitne ve špatnou dobu na špatném místě? Je vůbec možné vrátit se pak zpátky do života? Nový román oblíbené autorky Lindy Greenové vypráví o křehkém přátelství dvou lidí z naprosto odlišných sfér, které dohromady svedla traumatická událost.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Bookmedia

One Moment

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jediný okamžik. Přihlašte se a napište ho.

micha-ella
30.03.2024 3 z 5

Seznam, v čem je Finn divný, by z poloviny vystihoval i mne. Proto jsem si myslela, že se mi knížka bude líbit, ale byla smutná, zdlouhavá a vadil mi roztrhaný děj.

GYROTOURBILLON
20.03.2024 4 z 5

Já budu souhlasit s čef.

bookcase
27.02.2024 5 z 5

Jo, hodně to hrálo na city, ale tak nějak hezky a dojemně. Finn je báječný kluk.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jediný okamžik v seznamech

v Právě čtených1x