Jelita - Ze života lůzrů přehled

Jelita - Ze života lůzrů https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225214/bmid_jelita-ze-zivota-luzru-225214.jpg 4 28 28

Čtyři pubertální kamarádi si užívají všeho, co zvláštní věk mezi dětstvím a dospělostí nabízí: prvních lásek, prvního sexu, prvně vydělaných peněz, hloupých učitelů, fakt hodně trapných situací, tajného pěstování marihuany, krvežíznivých piraní, mrtvol ve škole či podivných mimozemšťanů. Nechybí romantika, napětí, odvážné scény, a hlavně hromady a hromady humoru. Kultovní komiks z časopisu Bravo konečně v souborném vydání! Doplněno bonusovými materiály v podobě nikdy nevydané epizody nebo unikátního pohledu do tvůrčí dílny Jak se kreslí Jelita. "Dan Černý patří k těm výjimečným lidem, kteří si sami umí dobrý příběh napsat a pak ho také virtuózně kresebně zpracovat." Tomáš Prokůpek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jelita - Ze života lůzrů. Přihlašte se a napište ho.

Tereziee
13.05.2023 4 z 5

První komiks, u kterého jsem se opravdu bavila. Bylo to geniálně vtipné a naprosto trefné.

Corso
06.03.2023 5 z 5

S touto seriou Dan podla mna nemal prestat. Je to zabavne, jeho kresba a napady ma vzdy bavili. Uplne jednoduchy recept, ktory funguje, parta stredoskolakov a ich problemy a radosti, samozrejme okorenene znacnou davkou humoru, fantastiky, blaznovstiev.

hippiesak
23.06.2022 5 z 5

Jako fakt dobrý :D Dan Černý je borec :) Objevil jsem ho díky Čtyřlístku a toto pak na jeho webu, kde byla ukázka. Tak se mi to líbilo, že jsem si do knihovny pořídil celou knihu :) Časopis Bravo jsem si nekupoval, takže toto šlo mimo mě = přes 50 pro mě nových A4 dílů :) Je to sranda, pěkná grafika.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jelita - Ze života lůzrů v seznamech

v dalších seznamech1x