Jen o rodinných záležitostech přehled

Jen o rodinných záležitostech
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199055/bmid_jen-o-rodinnych-zalezitostech-DMN-199055.jpg 4 21 21

Příběh z období kultu osobnosti, usilující o postižení psychologie doby a lidí ji žijících. Odsuzuje i varuje vylíčením tragických osudů dvou mužů, zatčených a obviněných z velezrady, a ženy jednoho z nich, kteří trpí nesprávnými metodami i s nimi zápasí a sami v sobě i ve svém okolí hledají odpověď na palčivou otázku, kde vlastně je pravda a spravedlnost.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jen o rodinných záležitostech. Přihlašte se a napište ho.

Monika1717
22.04.2023 5 z 5

Viděla jsem v televizi a hned jsem sáhla po knize. Přečetla jsem na jeden zátah. Tak jako se nesmí zapomenout na hrůzy války, nesmí se zapomenout na hrůzy komunistů, které páchali tito soudruzi v letech 50.

Pavelina
04.02.2022 5 z 5

Novela o politických procesech v 50. letech napsaná koncem 60. let. Autorka překvapila, protože s televizními komediemi a dívčími románky to nemá pranic společného, oceňuji i krásnou češtinu.

Katka2382
26.01.2021 5 z 5

Myslím,že nic než co tu už bylo napsáno dodat nejde.Jen poznamenám,že jsem kdysi viděla stejnojmenný film natočený podle této knihy,a ten byl také moc povedený.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jen o rodinných záležitostech v seznamech

v Právě čtených1x