Jidášovy mince přehled

Jidášovy mince
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100360/jidasovy-mince-100360.jpg 3 10 10

Před 2000 lety byl Ježíš zrazen za 30 stříbrných mincí. O dvě milénia později se tři z nich znovu objevily. Jejich vlastníci mají moc dosáhnout cokoliv chtějí. Cenou, kterou za to zaplatí, je smlouva s ďáblem... Paul Stauffer je uznávaným a ambiciózním policejním psychologem v San Francisku. Napřed ho přemluvili, aby vedl obhajobu v případě brutálního znásilnění a vraždy; obhajoba byla úspěšná, takže proč by měl cítit vinu, když sestra oběti spáchá sebevraždu? S tak oslňujícím vítězstvím neexistuje žádný limit kariéry... Okolo Paula Stauffera se začínají dít podivné věci. A vždy souvisejí s mincí, kterou mu nabízí žena, jíž žádný muž nedokázal odolat po dvě milénia? Ona ho vede i svádí, protože Paul je osobou, jejímž prostřednictvím může svět ovládnout Anděl temnot. Úzký kroužek vyvolených ve Vatikánu se snaží tomuto záměru postavit, najít všemocnou Jidášovu minci a zastavit běsnění mocností zla dříve, než začne Armageddon. Vynikající thriller, jehož děj je postaven na stále aktuální otázce: Jakou cestu je člověk schopen urazit a jak daleko dokáže zajít ve své touze po moci.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Olympia

Coins of Judas

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jidášovy mince. Přihlašte se a napište ho.

maličkán
10.06.2020 2 z 5

Knihu jsem dostala, asi bych po ní v knihkupectví nesáhla. Také jsem ji dlouho odkládala, nechtělo se mi do ní. Když jsem ji konečně začal číst, byla jsem mile překvapena. Vtáhla mne do děje, ale ouha, jen do poloviny. Pak začalo putování astrálními rovinami, vtělování do lidí, Anděl temnot - toto už tedy nemusím. Dočetla jsem, jen proto, že rozečtené neodkládám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jidášovy mince v seznamech

Scott McBain