Josefíně všichni lžou přehled

Josefíně všichni lžou https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510394/bmid_josefine-vsichni-lzou-6V6-510394.jpg 4 335 335

Kdyby byla Josefína omáčka, byla by rozhodně koprovka. Ne každý ji má rád, ale kdo ji rád má, má ji většinou rád hodně. Babička jí umírá na Alzheimera, táta nedávno málem umřel na mrtvici a máma říká, že umřelo něco v ní. Všichni v Josefínině rodině se ve svých menších i větších tragédiích tak moc soustředí na hledání smyslu svého života, až si nevšímají, že jim úplně uniká. A pokud nezemřeli, možná ho hledají dodnes.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Josefíně všichni lžou. Přihlašte se a napište ho.

Aaloha
16.05.2024 3 z 5

Tak nějak nevím, jak hodnotit. Chvílema mě kniha bavila a chvílema nebavila. Takový průměr, nic optimistického. Kdo nečetl, asi o nic nepřišel.

elenai
02.05.2024 3 z 5

Velmi mě rozčiloval pocit nedokončenosti po přečtení této knížečky. Jako by autorka někde třetinu románu poztrácela. Četlo se mi to pěkně, o tom žádná. Autorka má výborné schopnosti vykreslit pocity postav v několika větách. Ale tak nějak jsem měla pocit, že se trošku plácá od ničeho k ničemu. Oproti předchozí Anně také postrádá jakoukoliv kapku originality, protože Anna v tomto byla naprosto neotřelá a úplně mi učarovala. Takže kdo jste četli tuto a ne předchozí knihu, určitě to napravte. Ačkoliv to totiž dělám, tak nelze srovnávat jabka s hruškami. 65%

Jana512
19.04.2024 3 z 5

O životě v dnešním světě... Příběh ze současného života, nejen o Josefíně, ale i její mámě, tátovi a babičce, o kterou se starají v demenci, o jejich vzájmných vztazích, ale i dalších jejich známých. Odehrává se v Karlových Varech a ocenila jsem i popsaná místa a historii vzniku lázní Karlovy Vary.

Všechno, co jsme ztratili, Dny rozhodnutí a další knižní novinky (10. týden)

05.03.2023

Kniha Josefíně všichni lžou v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech5x