Rjómen Sukuna přehled

Rjómen Sukuna
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488960/bmid_rjomen-sukuna-tYB-488960.jpg 4 90 90

Júdži Itadori oplývá výjimečnou silou a fyzickou zdatností, jinak je to ale obyčejný středoškolák. V životě ho trápí pouze jediné. Starost o jeho nemocného dědu, kterého den co den navštěvuje v nemocnici. Když je však jednoho dne prolomena pečeť prokletého artefaktu uloženého na pozemcích školy a celou budovu zaplaví příšery, musí sebrat odvahu a vypravit se mezi ně. V sázce jsou totiž životy jeho přátel.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Ryōmen Sukuna , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rjómen Sukuna. Přihlašte se a napište ho.

ariannpHm
16.12.2023 4 z 5

První jjk se mi moc líbilo. Má to příběh. Je to vtipné. Hrdinové (většina) přiroste k srdci.
NA druhou stranu, je manga dost chaotická. Místy jsem fakt nevěděl, co se děje. Ale jinak super! 9/10

Frizer
15.06.2023 3 z 5

Názor na díly 0-4. Vcelku matoucí příběh, skáčeme sem a tam. Svět je poměrně málo vysvětlený a celkově mě bitky středoškoláků s "démony" nijak extra nebavily. Kresba je skvělá, ale ke špičkám žánru a mangy jako celku to má daleko. Hlavní problém nicméně asi bude že jsem celou dobu cítil že to je četba pro věkovou skupinu do dvaceti let. Starším to nemá moc co nabídnout, takže chybu bude spíše u mě.

Rowana
06.01.2023 4 z 5

Asi nebude patřit k mým nejoblíbenějším, ale rozhodně je to čtivý příběh a má spád. Druhý sešit už mám připravený k přečtení.

Knižní novinky (5. týden)

30.01.2022

Kniha Rjómen Sukuna v seznamech