K čemu jsem došla - Výlety do mého života přehled

K čemu jsem došla - Výlety do mého života
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348804/bmid_k-cemu-jsem-dosla-vylety-do-meho-zi-OcV-348804.jpg 4 14 14

Přečtěte si poutavé vyprávění o tom, k čemu došla Jolana Voldánová při svých toulkách po Česku.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize K čemu jsem došla - Výlety do mého života. Přihlašte se a napište ho.

Vilma232
06.03.2024 2 z 5

Nějak nevím, proč tato kniha vznikla. Příjemná vyprávění spíš pro časopis. Ale moc se mi líbily typy na výlety.

mufimuf
15.12.2021 1 z 5

Tato kniha mi připadala, že je napsaná proto, aby vznikla kniha. Moc mě nezaujala.

hippiesak
06.02.2020 3 z 5

Pro mě zajímavě zvláštní kniha :) Dostal jsem ji jako audio knihu, kde je sympatické, že většinu načetla rovnou JV a informace k výletům čte nějaký mužský hlas. Mě osobně bavila kniha jen asi z poloviny. Tedy část ze života JV od dospělosti do dneška a výlety primárně jen po Moravě, ale je to dáno tím, že jsem Moravák a mohl jsem si v audio verzi lépe představit, o čem je řeč. Chyběli mi, oproti tištěné verzi, fotky z míst, mapky atd. Toto je zkrátka kniha, která asi není určena pro audio verzi, ale spíše pro tu tištěnou... ale přesto jsem si knihu, jak jsem psal, z poloviny užil i já :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha K čemu jsem došla - Výlety do mého života v seznamech

Jolana Voldánová