Kaktus přehled

Kaktus
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381907/mid_kaktus-Es0-381907.jpg 4 152 152

Susan Greenová je nezávislá, samostatná a svůj život má naprosto pod kontrolou. Rozhodně nehodlá plýtvat časem na vztahy plné citových zmatků. Rodina i kolegové v práci ji sice považují za nepřístupnou a divnou, ale Susan tento uspořádaný způsob života dokonale vyhovuje. Jenže pak se vlivem nečekaných událostí začne její pečlivě vybudovaný řád hroutit a Susan si postupně uvědomuje, že nemůže ovládnout všechny aspekty svého osudu… a že to nemusí být špatně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Cactus , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kaktus. Přihlašte se a napište ho.

veriszv
09.06.2024 3 z 5

Pokud hledáte nějakou fajn oddechovku, která není plytká, sáhněte po kaktusu!
Je to čtivé, najdete tu pár zajímavých zvratů a zkrátka si u toho odpočinete.
Kniha má navíc příjemnou audioverzi, kterou má na svědomí má oblíbená Dana Černá.

tereza0684
01.04.2024 4 z 5

(SPOILER) Už od začátku mě zaujala osobnost Suze, naopak bratra jsem absolutně nemohla vystát a při každém "wow, to je haj*l" jsem ho nenávidělá stále víc. Rob mi byl sympatický po nějaké době, stále jsem čekala na nějaké podvody z jeho strany. Příběh byl opravdu čtivý a plynul pěkně, i když tam byly situace s kterými se neztotožňuji a jsem rozhořčená že bylo během stran všem všechno zapomenuto. Asi bych na místě Suze vyhledala odbornou pomoc kdybych zjistila, že můj bratr je i bratranec, jedovaté sestřenky sestry, teta mámou..no osud ji naložil fakt hustý věci.
Možná by se mi líbil míň otevřený konec ale takhle to bylo fajn počtení.

Nuttelka
09.03.2024 audiokniha 4 z 5

Knihu jsem si vybrala v rámci audio výzvy - titul od autora či autorky, co má stejné iniciály jako já :-)
Se Susan jsem také zpočátku trošku bojovala, ale postupně jsem se jí ani nedivila, proč je taková.. vlastně jsem jí pak hodně fandila a držela palce. Postupné rozuzlování rodinných vazeb, situací a závěrečného ukončení se mi moc líbilo..

Knižní novinky (16. - 29. července)

16.07.2018

Kniha Kaktus v seznamech