Zlatá čtyřka přehled

Zlatá čtyřka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188160/zlata-ctyrka-188160.jpg 4 51 51

Kalaš - Karlíček série

Detektivní příběh ze současného života, jehož základní problém spočívá v odhalení vraha mladé špionky nalezené nedaleko "mrtvé schránky" v pohraničí. Důmyslným pátráním po pachateli podaří se příslušníkům našich bezpečnostních orgánů odkrýt nepřátelskou činnost špionážní skupiny.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlatá čtyřka. Přihlašte se a napište ho.

Bulba
08.02.2024 5 z 5

Moc se mi líbila, i přes jistou schematičnost a poplatnost době stalinismu. Zcela souhlasím s hodnocením "jadrana" níže.

jprst
21.10.2022 3 z 5

Slušná detektivka s důmyslnou zápletkou,, kterou ale kazí politický podtext, který do ní autor asi musel (?) zamontovat, aby byla vůbec vydána. Autor se ale snažil udržet si svůj spisovatelský styl, takže čtivost tomu nechybí.

IHT
07.03.2022 3 z 5

Zajimave, trochu naivni a usmevne, ale ve sve dobe zrejme ctive a cenene. Fikeruv smysl pro humor, respektive frasku (Paklic, Fantom operety) vykukuje i z thrillerove(?) ci detektivni(?) zapletky. Ale presne tento styl humoru je typicky pro prvorepublikovou filmovou tvorbu. Dilo sice neni nadcasove, ale s ohledem na dobu vzniku bylo jiste velmi kvalitni.
Dnes uz nastesti Nebeskeho pitvani ideologickeho nazoru sve snoubenky pusobi jen trapne a pitome...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlatá čtyřka v seznamech

v Právě čtených1x