Kapsa plná žita přehled

Kapsa plná žita https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265298/bmid_kapsa-plna-zita-vCB-265298.jpeg 4 683 683

Slečna Marplová série

Detektivní příběhy slečny Marplové, bystré pozorovatelky a zkušené znalkyně lidských povah, vycházejí v nové edici. Zpívej píseň penízků, kapsu plnou žita… O peníze jde především! Kapsa plná žita je už jen doplňkem, aby se naivní dětská říkanka stala skutečností… Ta se však ani v nejmenším nepodobá žádné hře, protože vražda je skutečná – dokonalá, promyšlená, zákeřná. Jaký však má motiv? Jde o pomstu za ztrátu jiného života? O dávný spor mezi dvěma bratry? O majetek či věno? Sprovodit bohatého pana Fortescuea ze světa mohl a nejspíš i toužil kdekdo: služebnictvo, zaměstnanci i jeho nejbližší. Ale okruh se zužuje, neboť umírají další lidé – a opět nedobrovolně. Přítrž řádění chladnokrevného vraha učiní až slečna Marplová a její nemilosrdný smysl pro spravedlnost.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

A Pocket Full of Rye , 1953

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kapsa plná žita. Přihlašte se a napište ho.

Mi-šu-le
21.04.2024 audiokniha 5 z 5

Moc pěkná detektivka se slečnou Marplovou, i přesto, že se objevila až v druhé polovině knihy. Poslouchala jsem jako audioknihu a moc jsem si to užila, určitě doporučuji. Hlas Otakara Brouska ml. prostě miluju.

pepa4081
11.03.2024 4 z 5

Opět velmi pěkná detektivka.
Velmi uspokojivé.

Booky84
15.02.2024 5 z 5

Slečna Marplová, ta malá roztomilá všetečka, která by nejspíš dokázala nějakou informaci vytáhnout i z němého. :-) Detektivky s ní mám ráda, protože ona je prostě úžasná. Tohle rodinné drama okořeněné několika vraždami mě bavilo a rozuzlení bylo skvělé.

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Kniha Kapsa plná žita v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených1 169x