Káťa a Škubánek přehled

Káťa a Škubánek https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67522/bmid_kata-a-skubanek-Dwa-67522.jpg 5 204 204

Večerníček série

Káťa a Škubánek série

1. díl

Sedm veselých příběhů z oblíbených večerníčků Káťa a Škubánek. Nejdříve se vyklube Škubánek z čokoládového vajíčka a pak společně s Káťou poletí do Afriky, pojedou na hory, budou si hrát na čmuchanou a oslaví narozeniny.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Káťa a Škubánek. Přihlašte se a napište ho.

angloumene
30.04.2024 5 z 5

Jedna z mála poděděných pohádek, které se synem (2 a čtvrt) necháme v naší stálé knihovničce. Vtipné příběhy, co mají spád. Před spaním jsou možná až trochu moc akční ale co už.

Naďa2411
23.11.2023 5 z 5

V nostalgické aknize, jsem si připomněla mé oblíbené večerníčky. Postavičky mi jsou velmi sympatické, trochu naivní Káťa s roztomilým pejskem Škubánkem.

Janizoun
12.11.2023 5 z 5

Káťa a Škubánek jsou pro mě nezapomenutelná dvojka, díky večerníčkům na počátku osmdesátých let. Knihu jako takovou jsem objevila až před pár lety, což je škoda, protože mým dospělým dětem jsem jí nečetla. Aspoň u mých malých dětí jsem to napravila a příběhy jim čtu nyní opakovaně a moc se jim líbí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Káťa a Škubánek v seznamech

v Právě čtených2x